Rezultate upisa učenika po smjerovima na drugom konkursnom roku za školsku 2024/2025. godinu možete preuzeti OVDJE.

Drugi konkursni rok za upis učenika u prvi razred za školsku 2024./2025. godinu završava danas u 16.00 sati.

🖍️ Svi učenici, koji se nalaze na konačnim rang listama naše škole, mogu u petak 05.07.2024. godine u terminu 09.00-13.00 u prostorijama škole predati sljedeću dokumentaciju:

♦️Prijava za upis (printa se iz informacionog sistema EMIS na osnovu konačne rang liste)
♦️Izvod iz matične knjige rođenih – ovjerena kopija;
♦️Svjedodžbu o završenoj osnovnoj školi (IX razred)– original;
♦️Uvjerenje o uspjehu učenika u VI, VII i VIII razredu osnovne škole – original;
♦️Uvjerenje o rezultatima postignutim na eksternoj maturi – original;
♦️Drugu dokumentaciju relevantnu za utvrđivanje broja ostvarenih bodova po drugim kriterijima.

Rezultate upisa učenika po smjerovima na prvom konkursnom roku za školsku 2024/2025. godinu možete preuzeti OVDJE.

Danas 27. 6. 2024. godine  u 16.00 sati biti će okončan prvi konkursni rok za upis učenika u 1. razred srednjih škola u školskoj 2024/2025. godini.

🖍️ Svi učenici, koji se nalaze na konačnim rang listama naše škole, mogu u petak 28.06. i ponedjeljak 01.07.2024. godine u terminu 09.00-14.00 u prostorijama škole predati sljedeću dokumentaciju:

♦️Izvod iz matične knjige rođenih – ovjerena kopija;
♦️Svjedodžbu o završenoj osnovnoj školi (IX razred)– original;
♦️Uvjerenje o rezultatima postignutim na eksternoj maturi – original;

Raspored polaganja predmetnih, razrednih i popravnih ispita za redovne učenike u augustovskom ispitnom roku u školskoj 2023/2024. godini možete preuzeti OVDJE.