Na lokalitetu Kampusa Univerziteta u Tuzli u organizaciji JP Šume TK d.d. Kladanj 30. i 31. augusta održat će se 6. šumarijada Federacije Bosne i Hercegovine – Tuzla 2019. Takmićenje će obuhvatiti sportske i sjekačke dicipline, a okupit će sva preduzeća iz šumarskog sektora kao i Šumarski fakultet. Ekipa naše škole nadmetat će se u sjekačkim disciplinama, a profesori Naser Gegić i Dario Pintarić, u svojstvu glavnog sudije, bit će angažovani u praćenju samog toka takmičenja i valorizacije uspjeha pojedinih ekipa i takmičara. Ekipi naše škole želimo dobre rezultate, a profesorima uspješan rad.

 

 

 

Početak školske  2019 / 2020. godine počinje 02.09.2019. godine po sljedećem rasporedu:

Za učenike I i  II razreda nastava počinje u 8:00

Za učenike III i IV razreda nastava počinje u 11:00

 

 

Za upis u  II,III, IV razred potrebni su sljedeći dokumenti

1. Zahtjev za upis (preuzeti u školi)

2.Svjedodžba iz predhodnog razreda

3.Rodni list

 

 

Sretno svim našim učenicima i nastavnicima!

 Na osnovu članova 72., 73. i 74. Zakona o srednjem obrazovanju (“Službene novine Kantona Sarajevo”, broj: 23/17) Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo objavljuje

D R U G I K O N K U R S
za upis učenika u prvi razred srednjih škola sa područja Kantona Sarajevo u školskoj 2019/2020. godini.

Drugi konkursni rok za upis u PRVI razred srednjih škola u školskoj 2019./2020. godini traje od 9. jula do 11. jula 2019. godine.

 

Više možete pročitati ovdje.

 

Slobodna mjesta za sljedeća zanimanja:
 
- Ekološki tehničar 10 mjesta
- Tehničar hortikulture 11 mjesta
- Šumarski tehničar 7 mjesta
- Lugar 3 mjesta

29.08.2019. godine
Danas je u Srednju školu za okoliš i drvni dizajn isporučena CNC mašina za potrebe izvođenja nastave redovnih i vanrednih učenika drvoprerađivačke struke, kao i za potrebe obrazovanja odraslih. Nova školska godina počinje sa velikim ambicijama!

 

 

 STIPENDIJE ZA RASADNIČARE I STOLARE U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI
 

Oslobođenje, 30.06.2019. godine

 

Članak možete pročitati ovdje.