Danas je u 69.godini na ahiret preselila naša draga Seka. U zasluženu mirovinu je otišla tek prije nekoliko godina, a već nas je napustila i otišla na bolji svijet.
Tužni smo jer smo izgubili osobu koju ćemo pamtiti kao damu, kao humanistu, kao dobru i temperamentnu osobu vedrog duha i osobu koja je svoja obećanja ispunjavala prema svima.
Bila je heroj, kad je u Sarajevu na početku agresije, pod kišom metaka i granata spašavala vrijedne dokumente iz arhive Drvne tehničke škole.
Na prvoj liniji fronta je pokazala šta znači biti patriota i kako dati svoj doprinos odbrani Bosne i Hercegovine. Sa kolegama je na ratnim punktovima dijelila i posljednji zalogaj iz humanitarne pomoći.
Sutra 23.10.2019. godine ispraćamo je na bolji svijet i pozivamo sve bivše učenike i kolege da prisustvuju dženazi u Vlakovu sa početkom u 14 sati.

Inna Lillahi ve inna ilejhi Radzi’un