Uz podršku Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID/BiH) i Centra za razvoj omladinskog aktivizma CROA, održan je Četvrti antikorupcijski forum mladih u Bosni i Hercegovini na temu „ Uloga i značaj prosvjetno-pedagoškog osoblja u promovisanju pozitivnih efekata antikorupcijskog obrazovanja“.
Naši učenici učestvovali su u dijalogu o percepciji nivoa korupcije u obrazovanju u BiH, o oblastima u kojima se javlja, na koji način se manifestuje, ali i kako antikorupcijsko obrazovanje utiče na promjenu percepcije mladih o korupciji. Forum je ujedno bila i prilika za upoznavanje šire javnosti s aktivnostima i rezultatima projekta “Prevencija korupcije u obrazovanju: Više znanja, više transparentnosti” koji udruženje CROA implementira u više od 40 osnovnih i srednjih škola u Bosni i Hercegovini. Podršku našim učenicima iskazao je profesor Dario Pintarić.